Участь у конкурсі безплатна
0 800 21 38 38

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЗ УКРАЇНИ СЕРЕД МЕДИЧНИХ СЕСТЕР
ТА МЕДИЧНИХ БРАТІВ «ЛІДЕРИ ЗМІНЮЮТЬ СВІТ» — 2020

У жовтні 2020 року медична спільнота дізналася імена трьох медичних сестер, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі МОЗ серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ». Познайомтеся з ними ближче і переконайтеся, чому саме їхні конкурсні роботи із понад 400 інших заслуговували найбільшої уваги.

Оксана ГРИЩЕНКО,
головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри»

grischenko

Переможці — 2020

І місце

Марія ВІЦЕНТОВИЧ, сестра медична з масажу КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради

vicent.png

Марія Віцентович розповіла, що спонукало її обрати реабілітацію дітей своїм напрямом роботи та постійно шукати нові підходи до роботи. Коли ми запитали Марію, де вона знаходить натхнення для роботи, вона відповіла: «Мене надихає кінцевий результат реабілітації і, звичайно, невтомна боротьба батьків за щасливе і здорове майбутнє своєї дитини». Керуючись такою метою, медична сестра ініціювала численні зміни в роботі свого закладу і продовжує впроваджувати їх щодня. На своєму прикладі Марія показує, що значить бути справжнім лідером — не лише оптимістом, а й реалістом, який втілює впевненість і проявляє повагу до кожного.

II місце

Олена ТІМАХОВА, сестра медична КП «Нікопольська міська лікарня № 1» Нікопольської міської ради Дніпропетровської області

timahova.jpg

Олена Тімахова зізналася, що вирішила взяти участь, щоб розповісти про свої досягнення і надихнути молодих спеціалістів на нові звершення. Безумовно, їй є про що розповісти, адже Олена не лише досягла успіхів у кар’єрі, а й не опустила руки, коли через війну була змушена переїхати до іншого міста та почати життя заново. Вона довела, що не потрібно боятися труднощів у роботі. Молодим спеціалістам, які тільки починають свою роботу в ЗОЗ, вона радить:«Більше навчатися, зростати професійно, прагнути до нових висот, досягати їх, бути людяними, доброзичливими, чуйними. Йти тільки вперед і ніколи не зупинятися!».

ІІІ місце

Олена ТУЧА, сестра медична КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради

tucha.jpg

Олена Туча має понад 50 років стажу роботи. Свій вагомий досвід вона майстерно поєднує із новими методиками і творчими підходами у психіатрії. Одним із таких підходів медсестра поділилась у своєму есе. Олена впровадила в лікарні арт-терапію як складову комплексного немедикаментозного лікування і реабілітації осіб із психічними розладами. У роботі їй найбільше подобається дружня атмосфера, розуміння і взаємодопомога колег, зокрема головної медичної сестри Євгенії Милашевської:«Поряд зі мною працюють талановиті, відданні своїй справі люди. Це добрі, вірні і надійні друзі, які допомагають мені в роботі з пацієнтами, і замінити їх неможливо».

Фото з церемонії нагородження